Stalowa 13

POWER!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-05 14:29:28

KubaG
Świeżak
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 35
WindowsChrome 56.0.2924.87

Filmik na urodziny drużyny (Szansa na wyjście z pędraka)

Czuwaj Cześć!


Naszym zadaniem na zbliżające się urodziny Bursztynowej, a w zasadzie też i stalowej (Będzie torcik, jedzenie i fajne rzeczy [dblpt]D )
jest przygotowanie filmiku przedstawiającego drużynę i jej ducha w ostatnich latach jej działania.
Skupimy się na okresie od powstania stalowej do teraz, czyli od 2007 roku.

Maleńką część scen nagraliśmy wczoraj, resztę dogramy na kolejnej zbiórce.

Przedstawiam wam tu pomysł na filmik i chce, żebyście napisali tu swoje propozycje, to je zrealizujemy!

Więc ogólnie, skupimy się na 3 i pół rzeczy.

  • Odłączenie się stalowej od Bursztynowej w 2007 roku.

Najpierw pokazujemy że jest rok 2007, np jakiś stary telefon, muzyka z tamtego roku itp, czy coś.
Scena jak dziewczyna z chłopakiem się kłóci - lub np są w jedne dużej koszulce, wybuch i upadają w dwie strony. Jedna osoba to bursztynowa, druga osoba to stalowa, czyli ktoś z Was z szara przepaska na głowie i moro, taki kozak [dblpt]D

  • Działanie stalowej po odłączeniu się od BT

Czyli kozackie czasy, jak robimy kozackie rzeczy, nosimy jakieś drewno, wygrywamy, żremy (To już mamy nagrane [dblpt]D), skaczemy na drzewa itp Tu bym chciał żebyście szczególnie dali swoje propozycje, kto da propozycje +1 za post, czyli szybsze wyjście z pędraka [dblpt]D
Scena zakończy się jak jeden z was się czołga, a za nim będą przelatywały krajobrazy jak w jakimś filmie akcji, do tego taka fajna muzyka [dblpt]D

  • Rozpadnięcie się stalowej i włączenie w szeregi BT

Tutaj właśnie brakuje mi kawałka sceny, a na końcu jak stajecie w sztucznych włosach jako dziewczyny w szeregu z damską drużyną [dblpt]D


  • Pół rzeczy o której mówiłem - zapowiedź że stalowa powstanie od nowa

Ciemny pokój, zapala się świeca, na stole leży nóż i stalowa przepaska. Ktoś zakłada ją na głowę (ujęcie zza pleców), otwiera drzwi i wychodzi na świat, co oznacza że Stalowa powstanie od nowa!



Przypominam też o zajrzeniu na post odnośnie koszulki


Pomysły od was:
- Robienie naborów
- Przeciąganie liny
- Nagrywanie filmów
- Budowanie szałasu
- Gry dla chłopaków


"Skauting stara się uczyć nas żyć, a nie tylko urządzać sobie życie." ~ B-P.

Offline

#2 2017-03-05 16:51:44

Krzychu Jestem
Świeżak
Dołączył: 2017-03-04
Liczba postów: 16
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Filmik na urodziny drużyny (Szansa na wyjście z pędraka)

Działania stalowej po odłączeniu To może być że robimy nabory ,gramy w jakieś gry typowo dla chłopaków [dblpt]D  [dblpt]rock[dblpt] Przeciąganie liny może itp. Budujemy szałasy można też nagrać jak ktoś nagrywa film i będzie że nagrywaliśmy filmy. Ja mogę wziąć kamerę bo mam i statyw też mogę bo mam  [dblpt]tak[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]     #żegnajcie_pędraki       [dblpt])

Offline

#3 2017-03-05 19:12:41

KubaG
Świeżak
Dołączył: 2017-02-19
Liczba postów: 35
WindowsFirefox 51.0

Odp: Filmik na urodziny drużyny (Szansa na wyjście z pędraka)

Krzychu Jestem napisał/a:

Działania stalowej po odłączeniu To może być że robimy nabory ,gramy w jakieś gry typowo dla chłopaków [dblpt]D  [dblpt]rock[dblpt] Przeciąganie liny może itp. Budujemy szałasy można też nagrać jak ktoś nagrywa film i będzie że nagrywaliśmy filmy. Ja mogę wziąć kamerę bo mam i statyw też mogę bo mam  [dblpt]tak[dblpt]  [dblpt]lol[dblpt]     #żegnajcie_pędraki       [dblpt])


Kamerke mamy, ale weź statyw - przyda się na pewno [sred]) Liczba postów zwiększona [dblpt]D


"Skauting stara się uczyć nas żyć, a nie tylko urządzać sobie życie." ~ B-P.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka